Vanaf maandag 24 augustus tot en met donderdag 31 december 2026 voert De Vlaamse Waterweg werken uit aan de oeververdediging langs de IJzerdijk. Tijdens deze periode worden verschillende graafmachines en materialen op de rijweg geplaatst. Hierdoor zal een gedeelte van de IJzerdijk tijdelijk niet toegankelijk zijn voor het verkeer.
Om de hinder zoveel mogelijk te beperken, worden er omleidingen voorzien. Fietsers die van de Verschen Dijk via de IJzerdijk naar Diksmuide rijden, worden op het grondgebied van Nieuwpoort omgeleid via de Hemmestraat en de Frontzate.
Voor het autoverkeer van de Verschen Dijk wordt een omleiding voorzien via de Brugse Steenweg, Ramskapellestraat, Zesde Liniestraat en via het rondpunt naar de Diksmuidse Weg, met aansluiting richting Diksmuide. Meer info op www.diksmuide.be
