Naar inhoud
Nieuwpoort homepage

U bent hier: Nieuwpoort > Inwoner > Cultuur > Bibliotheek

Bibliotheek

 

 

 

 

Online verlengen? Ga naar https://mijn.bibliotheek.be

logo

Gebruikersreglement (PDF, 497 kB)





 


Adres :

Kokstraat 18A
8620 Nieuwpoort
T 058 22 30 40
bibliotheek@nieuwpoort.be




Openingsuren:

maandag 10 u. - 12 u.
dinsdag 10 u. - 12 u.
16 u. - 19 u.
woensdag 14 u. - 19 u.
donderdag 16 u. - 19 u.
vrijdag 10 u. - 12 u.
15 u. - 19 u.
zaterdag   9 u. - 12 u.


Sluitingsdagen 2019:

  • Dinsdag 1 januari
  • Maandag 22 april (Paasmaandag)
  • Woensdag 1 mei (Feest van de arbeid)
  • Donderdag 30 mei (O.H. Hemelvaart)
  • Maandag 10 juni (Pinkstermaandag)
  • Donderdag 11 juli (Feest van de Vlaamse Gemeenschap)
  • Donderdag 15 augustus (O.L.V. Hemelvaart)
  • Vrijdag 1 november (Allerheiligen)
  • Zaterdag 2 november (Allerzielen)
  • Maandag 11 november (Wapenstilstand)
  • Vrijdag 15 november (Feest van de dynastie)
  • Van woensdag 25 december t.e.m. woensdag 1 januari 2020 (jaarlijks verlof)




Personeel:

Chantal BEKAERT (bibliotheekassistent) - Chantal.Bekaert@nieuwpoort.be

Evelyne DE PAUW (bibliothecaris) - T 058 22 30 41 - Evelyne.De.Pauw@nieuwpoort.be

Rita KYNDT (bibliotheekassistent) - Rita.Kyndt@nieuwpoort.be

Maria VAN MALDEREN (bibliotheekassistent) - Maria.Van.Malderen@nieuwpoort.be

Martine SCHERRENS (administratief medewerker)

Francine WEISS (administratief medewerker)

 

contact


Dienst Cultuur

Valkestraat 18 8620 Nieuwpoort
cultuur@nieuwpoort.be
058 79 50 00

Elke werkdag bereikbaar van
8u tot 12u en van 13u tot 17u

Vind ons leuk op Facebook:
>> Cultuur Beweegt
>> Centrum Ysara & City

Op zoek naar tickets voor
Centrum Ysara & de City?
www.cultuurnieuwpoort.be

Centrum Ysara & City