Naar inhoud
Nieuwpoort homepage

U bent hier: Nieuwpoort > Inwoner > Bestuur > Gemeenteraad > Leden

Leden

De gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn van de stad Nieuwpoort bestaan uit dezelfde 21 leden. Naast de leden van het college van burgemeester en schepenen maken volgende personen deel uit van deze raden:

Rik Lips | Voorzitter van de gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn [CD&V]

Maarten Claeys | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Tel:
0498 53 54 41
E-mail:
maarten.claeys@nieuwpoort.be

Sara Neudt | Gemeenteraadslid [CD&V]

Karin Debruyne-Vancoillie | Gemeenteraadslid [CD&V]

Wim Demeester | Gemeenteraadslid [CD&V]

Patricia Markey-Deconinck | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Adres:
Willem De Roolaan 60
E-mail:
patricia.deconinck@nieuwpoort.be

Bill Vermeylen | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Adres:
J. Van Clichthovenstraat 34
Tel:
0479 57 83 68
E-mail:
bill.vermeylen@nieuwpoort.be

Eddy Louwie | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Tel:
0485 18 07 60
E-mail:
eddy.louwie@nieuwpoort.be

Adina Counye | Gemeenteraadslid [CD&V]

Nicolas Vermote | Gemeenteraadslid [Pro Nieuwpoort ]

Arnel Lemaire | Gemeenteraadslid [Pro Nieuwpoort]

$resource.partName
Adres:
J. Van Clichthovenstraat 127
Tel:
0476 62 72 98
E-mail:
arnel.lemaire@nieuwpoort.be

Jo Rousseau | Gemeenteraadslid [Pro Nieuwpoort ]

$resource.partName
Tel:
0470 71 46 30
E-mail:
jo.rousseau@nieuwpoort.be

Matthias Priem | Gemeenteraadslid [N-VA]

$resource.partName
Adres:
Zeedijk 29 / 0204
Tel:
0485 74 36 30
E-mail:
matthias.priem@nieuwpoort.be

Sabine Slembrouck | Gemeenteraadslid [N-VA]

$resource.partName
Adres:
Leistraat 25
Tel:
058 23 73 76
E-mail:
sabine.slembrouck@nieuwpoort.be

Johan Vanblaere | Gemeenteraadslid [Vlaams Belang ]

$resource.partName
Adres:
Theo Goedhuysplein 37
Tel:
0495 22 80 72
E-mail:
Johan.Vanblaere@Nieuwpoort.be