Naar inhoud
Nieuwpoort homepage

U bent hier: Nieuwpoort > Inwoner > Cultuur > Bibliotheek

Bibliotheek

Klik hier om te verlengen
Klik hier om de catalogus te raadplegen of te reserveren


Adres :

Kokstraat 18A
8620 Nieuwpoort
T 058 22 30 40
bibliotheek@nieuwpoort.be


Openingsuren:

maandag 10 u. - 12 u.
dinsdag 10 u. - 12 u.
16 u. - 19 u.
woensdag 14 u. - 19 u.
donderdag 16 u. - 19 u.
vrijdag 10 u. - 12 u.
15 u. - 19 u.
zaterdag   9 u. - 12 u.


Sluitingsdagen 2014-2015:

- woensdag 1 januari (Nieuwjaarsdag)
- maandag 21 april (Paasmaandag)
- donderdag 1 mei (Feest van de Arbeid)
- donderdag 29 mei (O. H. Hemelvaart)
- maandag 9 juni (Pinkstermaandag)
- vrijdag 11 juli (Feest van de Vlaamse Gemeenschap)
- vrijdag 15 augustus (O. L. V. Hemelvaart)
- zaterdag 1 november (Allerheiligen)
- dinsdag 11 november (Wapenstilstand)
- zaterdag 15 november (Feest van de Koning)
- donderdag 25 december t.e.m. donderdag 1 januari 2015 (jaarlijkse sluiting)


Personeel:

Bekaert, Chantal (bibliotheekassistent) - Chantal.Bekaert@nieuwpoort.be

De Pauw, Evelyne (bibliothecaris) - T 058 22 30 41 - Evelyne.De.Pauw@nieuwpoort.be

Huyghebaert, Mireille (bibliotheekassistent) - Mireille.Huyghebaert@nieuwpoort.be

Kyndt, Rita (bibliotheekassistent) - Rita.Kyndt@nieuwpoort.be

Louwye, Isabelle (bibliotheekassistent) - Isabelle.Louwye@nieuwpoort.be

Scherrens, Martine (administratief medewerker)

Van Malderen, Maria (bibliotheekassistent) - Maria.Van.Malderen@nieuwpoort.be

Weiss, Francine (administratief medewerker)

 

Vorige maand Volgende maand april 14
ma di wo do vr za zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
14-18