Naar inhoud
Nieuwpoort homepage

U bent hier: Nieuwpoort > Inwoner > Cultuur > Bibliotheek

Bibliotheek

Online verlengen?! Ga naar Mijn Bibliotheek
 

GEBRUIKERSREGLEMENT (PDF, 87 kB)

Logo bib


 














Adres :

Kokstraat 18A
8620 Nieuwpoort
T 058 22 30 40
bibliotheek@nieuwpoort.be


Openingsuren:

maandag 10 u. - 12 u.
dinsdag 10 u. - 12 u.
16 u. - 19 u.
woensdag 14 u. - 19 u.
donderdag 16 u. - 19 u.
vrijdag 10 u. - 12 u.
15 u. - 19 u.
zaterdag   9 u. - 12 u.


Sluitingsdagen 2016:

- vrijdag 1 januari (Nieuwjaarsdag)
- maandag 28 maart (Paasmaandag)
- donderdag 5 mei (O. H. Hemelvaart)
- maandag 16 mei (Pinkstermaandag)
- maandag 11 juli (Feest van de Vlaamse Gemeenschap)
- donderdag 21 juli (Nationale feestdag)
- maandag 15 augustus (O. L. V. Hemelvaart)
- dinsdag 1 november (Allerheiligen)
- woensdag 2 november (Allerzielen)
- vrijdag 11 november (Wapenstilstand)
- dinsdag 15 november (Feest van de dynastie)
- maandag 26 december t.e.m. zaterdag 31 december 2016 (jaarlijkse sluiting)


Personeel:

Chantal BEKAERT (bibliotheekassistent) - Chantal.Bekaert@nieuwpoort.be

Evelyne DE PAUW (bibliothecaris) - T 058 22 30 41 - Evelyne.De.Pauw@nieuwpoort.be

Mireille HUYGHEBAERT (bibliotheekassistent) - Mireille.Huyghebaert@nieuwpoort.be

Rita KYNDT (bibliotheekassistent) - Rita.Kyndt@nieuwpoort.be

Isabelle LOUWYE (bibliotheekassistent) - Isabelle.Louwye@nieuwpoort.be

Maria VAN MALDEREN (bibliotheekassistent) - Maria.Van.Malderen@nieuwpoort.be

Martine SCHERRENS (administratief medewerker)

Francine WEISS (administratief medewerker)

 

Vorige maand Volgende maand mei 16
ma di wo do vr za zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
contact


Dienst Cultuur

Valkestraat 18 8620 Nieuwpoort
cultuur@nieuwpoort.be
058 79 50 00

Elke werkdag bereikbaar van
8u tot 12u en van 13u tot 17u

Vind ons leuk op Facebook:
>> Cultuur Beweegt
>> Centrum Ysara & City

Op zoek naar tickets voor
Centrum Ysara & de City?
www.cultuurnieuwpoort.be

Centrum Ysara & City