Naar inhoud
Nieuwpoort homepage

U bent hier: Nieuwpoort > Inwoner > Bestuur > Gemeenteraad > Leden

Leden

foto gemeenteraad

De gemeenteraad van de stad Nieuwpoort bestaat uit 21 leden. Naast de leden van het college van burgemeester en schepenen maken volgende personen deel uit van de raad:

Xavier Braet | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Adres:
E. Kamplaan 1
Tel:
058 22 45 15 0475 24 65 27
E-mail:
xavier.braet@nieuwpoort.be

Philip Rathé | Gemeenteraadslid [sp.a]

$resource.partName
Adres:
Pemenhoek 5
Tel:
0475 66 78 07
E-mail:
philip.rathe@nieuwpoort.be

Roland Woestijn | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Adres:
Leopoldplein 1
Tel:
0475 89 05 84
E-mail:
roland.woestijn@nieuwpoort.be

Karin Debruyne-Vancoillie | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Adres:
Marktplein 13
Tel:
058 23 84 68 0472 61 23 27
E-mail:
karin.debruyne.vancoillie@nieuwpoort.be

Wim Demeester | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Tel:
0486 39 29 89
E-mail:
wim.demeester@nieuwpoort.be

Ann Gheeraert | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Adres:
Marktstraat 21
Tel:
0475 68 01 54
E-mail:
ann.gheeraert@nieuwpoort.be

Eddy Louwie | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Adres:
Langestraat 25
Tel:
0485 18 07 60
E-mail:
eddy.louwie@nieuwpoort.be

Arnel Lemaire | Gemeenteraadslid [sp.a]

$resource.partName
Adres:
J. Van Clichthovenstraat 127
Tel:
0476 62 72 98
E-mail:
arnel.lemaire@nieuwpoort.be

Matthias Priem | Gemeenteraadslid [N-VA]

$resource.partName
Adres:
Marktstraat 16
E-mail:
matthias.priem@nieuwpoort.be

Adina Counye | Gemeenteraadslid [CD&V]

Patricia Markey-Deconinck | Gemeenteraadslid [CD&V]

$resource.partName
Adres:
Willem De Roolaan 60
Tel:
058 23 55 69
E-mail:
patricia.deconinck@nieuwpoort.be

Brigitte D'hondt | Gemeenteraadslid [CD&V]

Jo Rousseau | Gemeenteraadslid [sp.a]

$resource.partName
Tel:
0494 14 85 36
E-mail:
jo.rousseau@nieuwpoort.be

Sabine Slembrouck | Gemeenteraadslid [N-VA]

$resource.partName
Adres:
Leistraat 25
Tel:
058 23 73 76
E-mail:
sabine.slembrouck@nieuwpoort.be

Johan Roelens | Gemeenteraadslid [N-VA]

$resource.partName
Adres:
Pemenhoek 13
E-mail:
johan.roelens@nieuwpoort.be

Vorige maand Volgende maand juni 18
ma di wo do vr za zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Persberichten Stadskrant